MENU

Jabatan Pentadbiran dan Sumber Manusia
Photo Name Designation Tel Fax Email
Noratikah binti Mustapha Pembantu Tadbir (P/O) N17 06-6471122 06-6474984 noratikah@mppd2.gov.my
Nor Fazzelin binti Mustafa Pembantu Setiausaha Pejabat N17 06-6471122 06-6474984 fazzelin@mppd2.gov.my
Aizrol Alfaz Khairul Naim bin Abdullah Peg. Khidmat Pelanggan N17 06-6471122 aizrol@mppd2.gov.my
Nurzalina binti Alias Pembantu Tadbir (P/O) N17 06-6471122 06-6474984 nurzalina@mppd2.gov.my
Maizatulakmar binti Bahayuddin Peg. Khidmat Pelanggan N17 06-6471122 06-6474984 maizatulakmar@mppd2.gov.my
Mazlin binti Mislan Pembantu Tadbir (P/O) N17 06-6471122 mazlin@mppd2.gov.my
Nur' Adilah binti Ismail Pembantu Tadbir (P/O) N19 06-64671122 06-6474984 adilah@mppd2.gov.my
Mohd Tarmizi bin Jamalus Pembantu Tadbir (P/O) N19 06-6471122 06-6474984 tarmizi@mppd2.gov.my
Noor Fadzilah binti Abu Bakar Pembantu Tadbir (P/O) N17 06-6471122 06-6474984 noorfadzilah@mppd2.gov.my
Noramalina binti Abu Bakar Pembantu Tadbir (P/O) N17 06-6471122 06-6471122 noramalina@mppd2.gov.my