MENU

Bahagian Pentadbiran dan Sumber Manusia
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Mazlin binti Mislan Pembantu Tadbir (P/O) N19 06-6471122 mazlin@mppd2.gov.my
Nurzalina binti Alias Pembantu Tadbir (P/O) N19 06-6471122 06-6474984 nurzalina@mppd2.gov.my
Mohd Tarmizi bin Jamalus Pembantu Tadbir (P/O) N19 06-6471122 06-6474984 tarmizi@mppd2.gov.my
Aizrol Alfaz Khairul Naim bin Abdullah Peg. Khidmat Pelanggan N22 (TBK) 06-6471122 aizrol@mppd2.gov.my
Norazurah binti Mohd Nor Pembantu Tadbir (P/O) N19 06-6471122 06-6474984 azurah@mppd2.gov.my
Noratikah binti Mustapha Pembantu Tadbir (P/O) N19 06-6471122 06-6474984 noratikah@mppd2.gov.my
Nor Fazzelin binti Mustafa Pembantu Setiausaha Pejabat N19 06-6471122 06-6474984 fazzelin@mppd2.gov.my
Noramalina binti Abu Bakar Pembantu Tadbir (P/O) N19 06-6471122 06-6471122 noramalina@mppd2.gov.my
Rohani binti Ali Budin Pembantu Tadbir (P/O) N19 06-6471122 06-6474981 rohani@mppd2.gov.my
Nor Salwa binti Awaluddin Pembantu Tadbir (P/O) N19 06-6471122 salwa@mppd2.gov.my