MENU

Jabatan Pentadbiran dan Sumber Manusia
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Maizatulakmar binti Bahayuddin Peg. Khidmat Pelanggan N19 06-6471122 06-6474984 maizatulakmar@mppd.gov.my
Mazlin binti Mislan Pembantu Tadbir (P/O) N19 06-6471122 mazlin@mppd.gov.my
Nurzalina binti Alias Pembantu Tadbir (P/O) N19 06-6471122 06-6474984 nurzalina@mppd.gov.my
Mohd Tarmizi bin Jamalus Pembantu Tadbir (P/O) N19
Aizrol Alfaz Khairul Naim bin Abdullah Peg. Khidmat Pelanggan N19 06-6462057 aizrol@mppd.gov.my
Norazurah binti Mohd Nor Pembantu Tadbir (P/O) N19 06-6471122 06-6474984 azurah@mppd.gov.my
Noratikah binti Mustapha Pembantu Tadbir (P/O) N19 06-6471122 06-6474984 noratikah@mppd.gov.my
Nor Fazzelin binti Mustafa Pembantu Setiausaha Pejabat N19 06-6471122 06-6474984 fazzelin@mppd.gov.my
Noramalina binti Abu Bakar Pembantu Tadbir (P/O) N19 066471122 noramalina@mppd.gov.my
Rohani binti Ali Budin Pembantu Tadbir (P/O) N19 06-6471122