MENU
PEGAWAI-PEGAWAI MAJLIS PERBANDARAN PORT DICKSON
Encik Mohd Azizul Hakim bin Zaini
Setiausaha MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6471122 
Faks : 06- 6474984
E-mail : setiausaha@mppd.gov.my
en.zaki

Encik Muhammad Zaki bin Yahya
Pengarah
Jabatan Pentadbiran Dan Sumber Manusia, MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6471122 
Faks : 06- 6474984
E-mail : zaki@mppd.gov.my

hashim

Encik Ahmad Hashim bin Bakar

Pengarah
Jabatan Perancang Bandar , MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6471122
Faks : 06- 6474984
E-mail : ahmadhashim@mppd.gov.my

hafizi Encik Hafizi bin Jamil
Pengarah
Jabatan Penilaian dan Pengurusan Harta, MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6462057 
Faks : 06- 6462590
E-mail : hafizi@mppd.gov.my
cik watie

Cik Roslinawati binti Mat Zin
Pengarah
Jabatan Teknologi Maklumat, MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6471122 
Faks : 06- 6474984
E-mail : watie@mppd.gov.my

en.din

Encik Mohammad Mohaiyaddin bin Hasin
Pengarah
Jabatan Kejuruteraan, MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6471122 
Faks : 06- 6474984
E-mail : din@mppd.gov.my

arkitek

Puan Siti Nor Afizah binti Mohd Sarif
Pengarah
Jabatan Bangunan, MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6471122 
Faks : 06- 6474984
E-mail : siti_norafizah@mppd.gov.my

juwita

Cik Juwita binti Abdul Jalil
Pengarah
Jabatan Landskap, MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6471122 
Faks : 06- 6474984
E-mail : juwita@mppd.gov.my

siti aishah Puan Siti 'Aisyah binti Abu Bakar
Pengarah
Jabatan Penguatkuasaan, MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6462057
Faks : 06- 6474984
E-mail : sitiaisyah@mppd.gov.my
amirul

Encik Amirul Azmir Izham b Azizan
Pengarah
Bahagian Kewangan, MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6471122 
Faks : 06- 6474984
E-mail : amirul@mppd.gov.my

bazlan

Encik Muhammad Bazlan bin Abdul Rahman
Pengarah
Jabatan Pelesenan, MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6462057 
Faks : 06- 6462057
E-mail : bazlan@mppd.gov.my

en.zaki

Encik Muhammad Zaki bin Yahya

Pengarah
Jabatan Perbandaran,Kesihatan dan Persekitaran, MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6462057 
Faks : 06- 6462057
E-mail : zaki@mppd.gov.my

azlan Encik Mohammad Norazlan bin Othmany@Othman 
Pengarah
Bahagian Perolehan, Pengurusan Aset dan Stor, MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6471122 
Faks : 06- 6474984
E-mail : norazlan@mppd.gov.my
PUAN EAMY

Wan Eamy Amierah binti Wan Mohd Lutpi
Pengarah
Unit Pesuruhjaya Bangunan, MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6471122 
Faks : 06- 6474984
E-mail :eamy@mppd.gov.my

Puan Normunirah binti Awaluddin
Pengarah
Unit Pusat Setempat (OSC), MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6471122 
Faks : 06- 6474984
E-mail : normunirah@mppd.gov.my

azie

Puan Norazeawaty binti Maharam
Pengarah
Unit Undang-Undang, MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6471122 
Faks : 06- 6474984
E-mail : - norazeawaty@mppd.gov.my

syamim

Encik Muhammad Syamim bin Bazin
Pengarah
Unit Korporat, Pelancongan dan Perhubungan Awam  
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6462057
Faks : 06- 6462590
E-mail : syamim@mppd.gov.my

uad

Puan Afizah binti Ya'acob
Penolong Pengarah
Unit Audit Dalam, MPPD
Majlis Perbandaran Port Dickson
Tel : 06 -6471122 
Faks : 06- 6474984
E-mail : afizah@mppd.gov.my